Óvodás Olimpia iskolánkban

Iskolánk hagyományaihoz híven, 2019. november 9-én ismét megrendeztük az Ovis Olimpiát, amin a II. kerületből 10 óvoda apróságai vettek részt: Kolozsvár Utcai, Kardarka Utcai, Virág Árok, Szemlőhegy, Pitypang, Bólyai Utca, Budakeszi Úti, Ökumenikus és a Kitaibel Pál Utcai Óvoda. A gyerekek 6 feladatból álló versenyen vették részt, melyek közben gimnazista tanulóink segítették őket. A feladatokat Jakab Ágnes, iskolánk szabadidőszervezője és Sátor Attila, testnevelő állították össze.

Ellátogatott hozzánk, volt diákunk, az idén felnőtt kajak női négyesben világbajnok Gazsó Alida Dóra. Alida segített a bemelegítésben és biztatta a versenyző gyerekeket.

Jelenlétével megtisztelte az eseményt: Hajnissné Anda Éva, a Közép-Budai Tankerületi Központ igazgató asszonya, Kovács Ildikó, a Budakeszi Óvoda intézményvezetője, a II. kerületi óvodák sportszervezője és Ötvös Zoltán, aki a II. kerületi önkormányzatot képviselte.

A 2019. év legsportosabb óvodája a Kitaibel Pál Utcai Óvoda lett!

Gratulálunk minden résztvevőnek!

 

3 1

Egyéb híreink

okoiskola logo 1
2022/23-es tanév

Ismét elnyertük az Ökoiskola címet!

Iskolánk 2023. szeptember 1-től 2026. augusztus 31-ig tartó időszakra ismét elnyerte az  Ökoiskola címet!   A Cím viselésével hazánk, Magyarország és a Kárpát-medence természeti örökségének

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.