Költészet napja

IMG 20190410 122135

József Attila születésnapján, április 11-én iskolánk többféle módon tisztelgett a magyar líra előtt. Tanulóink rádiós ünnepi műsort hallgattak a költészet szépségéről és az életünkben betöltött szerepéről. Verskedvelő diákjainknak verseket olvasott fel a Büfé Galériában tehetséges versmondónk, Vecsei Dorka. A vizuális megközelítés sem maradhatott el: tanulóink feldolgozták Petőfi Sándor János vitéz című művét képregény formájában, mely az iskola folyosóján lett kiállítva néhány versszöveg és képvers társaságában. Április 15-én pedig rendkívüli irodalomórán emlékezünk meg Németh László íróról lánya, Németh Magda segítségével. Ezt követi az ünnepélyes könyvtáravató. Így iskolánk könyvtára volt diákja, későbbi iskolaorvosa, Németh László nevét viseli majd.

20190410 130036

vecsei dorka 1

Egyéb híreink

2021/2022-es tanév

Játékos német vetélkedő

Játékos német vetélkedő volt iskolánkban április 11-én délután. Az 5. és 6. osztályosoknak szóló verseny során 11 izgalmas feladványt kellett megoldaniuk az állatnevek mögé bújtatott

Alsó tagozatos programok

Németes adventi délután

2019.12.04-én rendeztük meg iskolánk hagyományos német nyelvű adventi délutánját. A jó hangulatú műsor keretén belül a szülők is betekintést nyerhettek a németes csoportok munkájába, valamint

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.