„Sine ira et studio” gimnazisták tankerületi történelem csapatverseny

15 1
  1. december 15-én került megrendezésre a „Sine ira et studio” a gimnazisták tankerületi történelem csapatversenye a Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Általános Iskola és Gimnáziumban. Iskolánk Mayflower nevű csapata második helyezést ért el.

A verseny 7 feladatból álló első fordulója után már dobogós helyen állt. A második forduló feladatai meglepték diákjainkat – dramatizálni és előadni kellett történelmi szituációkat -, de így is megőrizték előkelő helyezésüket.

A csapat tagjai: Cozombolis Arnold, Fenyvesi Zoltán és Heuszler Ákos a 11.B és 10.A osztályból. Teljesítményükhöz gratulálunk, büszkék vagyunk rájuk.

Egyéb híreink

Alsó tagozatos programok

Csik-napok

Hagyományainkhoz híven az idei tanévben is március 30-31-én emlékeztünk iskolánk névadójára, Dr. Csik Ferencre. A Csik-napok első napján tagozatonként más-más program várt a diákokra. Az

Tanulmányi versenyek

Siker az Országos Történelmi Tanulmányi Versenyen

Domonkos Ágnes és Leitner Lilla, 11.A osztályos tanulóink a Budapest a Forradalmak Városa Országos Történelmi Versenyen április 18-án 2. helyen végeztek.   Gratulálunk nekik és

letoltes
2022/23-es tanév

E-Kréta/elektronikus napló ügyintézés

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!   Az e-kréta elektronikus naplóba való belépéshez szükséges felhasználói azonosítót és jelszót Őze Ferenc, rendszergazdától kérhetnek a [email protected] e-mail címen keresztül.

Sütik

A weboldalon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket (Cookie-kat) használunk.