Péntek, 06 22nd

Last updateH, 18 Jún. 2018 8pm

Érdekli a sport?

Kedves Szülők, Gyerekek!

Ezúton meghívunk minden érdeklődőt egy az iskolánkban tartandó rövid beszélgetésre, találkozóra, melyen Benedek Tibor, háromszoros olimpiai bajnok, Európa- és világbajnok vízilabdázó - az UVSE edzője és szakmai igazgatója -  az iskolával való együttműködés keretében szeretne minél több gyermeknek lehetőséget biztosítani a rendszeres sportoláshoz.

Időpont: 2017. szeptember 13. (szerda) 7.40

Helyszín: iskolánk aulája

szórólap

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Programjaink 2017-2018 Érdekli a sport?