Péntek, 07 20th

Last updateSze, 18 Júl. 2018 8am

Februári sporteredmények

Sportoló tanulóink február során is sok versenyen részt vettek, ahol remek eredményeket értek el. Ezeket az alábbi link alatt olvashatják. Gratulálunk nekik és büszkék vagyunk rájuk!

eredmények

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Eredmények Sport 2017-2018 Februári sporteredmények