Last updateSze, 18 Júl. 2018 8am

Sikerek tornában és táncban

Kategória: Sporteredmények 2017-2018 Nagy Viktória
Találatok: 774

A marokkói Gymnasiadé szerenkénti fináléjában Péter Sára, iskolánk 9.ny osztályos tanulója ugrás kategóriában 3. helyezést ért el, egyéni összetettben 6 lett. A csapat, melyben Sára is versenyzik győzelmet aratott, így aranyérmet szerzett. A csapat tagjai: Péter Sára, Fehér Nóra, Székely Zója, Schermann Bianka, Bácskay Csenge.

Szántó Csenge, 8.a osztályos tanulónk Zágrábban, az International Dance Open Európa Bajnokságon a QWINNERS nevű formációval a  dobogó 2. fokára állhatott, valamint Világbajnoksági kvalifikációt is szereztek hip-hop kategóriában, amely októberben Milánóban kerül majd megrendezésre.

tnc 1

tnc 2

Gimnáziumi siker a Diákolimpián

Találatok: 704

Nagy örömünkre szolgál, hogy iskolánk 9.ny és 9.b osztályos tanulói közül Horváth Karolina, Kurilla Fanni, Rugási Csilla és Schuchmann Eszter az  V. korcsoportos leány mezei futó váltójában az országos
Diákolimpián II. helyezést értek el.

Gratulálunk nekik!

Schumann E

Országos Diákolimpia B 33 kosárlabda döntő

Kategória: Sporteredmények 2017-2018 Tóth Zoltán
Találatok: 666

Április 28-án került megrendezésre az Országos Diákolimpia B 33 kosárlabda döntő, Miskolcon.
Iskolai csapatunk, egy nagyon jó hangulatú, színvonalas tornán, szoros küzdelemben, az első helyet szerezte meg.
A csapat tagjai: Kelemen Ádám, Kiss Kolos, Lakatos Máté és Rácz Tamás.

Edzőjük: Verburgné Sebő Julianna

Gratulálunk a csapatnak és felkészítőjüknek!

Kerületi eredmények

Találatok: 452

Gyurinovics Lili az Országos Diákolimpia úszódöntőjében a 100 m-es gyorsúszás bajnoka lett.

Gratulálunk!

keruleti eredmenyek

Kerületi Labdarúgó Diákolimpián elért siker

Találatok: 742

Iskolánk tanulói a Kerületi Labdarúgó Diákolimpián, a III-as korcsoportban 2. helyezést értek el!