Péntek, 06 22nd

Last updateH, 18 Jún. 2018 8pm

Májusi és júniusi sporteredményeink

totheva  bozsikkupa1 babiklilian

kisspetra

 Tóth Éva 6.b osztályos tanuló a május 20-21-én Hódmezővásárhelyen rendezett Magyar Országos Paraúszó Bajnokságon két aranyérmet szerzett 50m, gyorsúszás és 400m gyorsúszás számokban.

Őry Zsombor 9.B osztályos tanuló a május 20-21-én rendezett Graboplast Maraton Magyar Bajnokság serdülő kajak 1.számban (15km) 1.helyezést ért el.

Május 26-án a Bozsik-kupán Szőnyben III. korcsoportos fiúcsapatunk ezüstérmet nyert. A csapat tagjai: Ágai Zsombor, Éles Barnabás, Fülöp Barnabás, Jakab Levente, Kiss Richárd, Kovács Viktor, Pusch Márkó, Schuszter Patrik, Szabó Bence, Szántó Balázs. A torna legjobb játékosa a mi iskolánkból került ki, Ágai Zsombor a 6.a osztályból. Felkészítő tanáruk: Deák Ferenc.

Május 27-28-án rendezték meg Székesfehérváron, az V. és VI. korcsoportos  diákolimpiai országos döntőt atlétikából.  Melyen az alábbi eredményeket értünk el: 

V. korcsoport fiú 3000 méter síkfutás -  Kiss Gergő 5.hely
V. korcsoport leány 1500 méter síkfutás - Hornyák Anna 3.hely
V. korcsoport leány 3000 méter síkfutás - Hornyák Anna 4.hely
VI. korcsoport leány 3000 méter síkfutás - Dimanopulosz Daphne 10.hely, Komoróczy Laura 11.hely

Felkészítőjük: Jakab Ágnes

Május végén az aerobikosok Portugáliában rendezett Világkupáján Babik Lilian 9.Ny osztályos tanulónk csapatban aerodance versenyszámban bronzérmet szerzett. 

A június 1-4 között a Duna Arénában rendezett Budapest Bajnokságon Kiss Petra 10.A osztályos diákunk a 4x100 gyorsváltóval aranyérmet, egyéniben pedig 400 gyorson bronzérmet nyert.  

III. korcsoportos lánycsapatunk a kosárlabda diákolimpia budapesti döntőjén II. helyezést, az országos elődöntőben pedig III. helyezést ért el.  A csapat tagjai: Fülöp Kata, Nemes Ajsa, Szilágyi Ágnes, Takáts Dóra és Tribol Anna 5.b, Arnóczky Sára, Eperjesi Dóra, Mészáros Tánja és Ulrich Zoé 5.c,  Barborik Jázmin 6.a, Szilágyi Zsófia 7.a  osztályos tanulók. Felkészítőjük: Verburgné Sebő Julianna


Gratulálunk nekik!

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Eredmények Sport 2016-2017 Májusi és júniusi sporteredményeink