Last updateCs, 13 Júl. 2017 4pm

Siker az országos úszó diákolimpián

Kategória: Sporteredmények 2015-2016 Hőnig Anikó
Találatok: 264

2016. július 1-én iskolánk tanulója, Müller András az Országos Diákolimpia Döntőjében V. korcsoportban 1. helyezést ért el 100 m mellúszásban és 2. helyezést 200 m vegyesúszásban. Gratulálunk neki!

Siker az atlétika diákolimpián

Találatok: 1613

eszter1Iskolánk tanulója, Schuchmann Eszter a III. korcsoportos lányok között 600 méteres futásban 4. helyezett lett.

Gratulálunk neki!

Siker az országos diákolimpia Mezei Futóverseny döntőjében

Találatok: 1188

mezeifuto2

Az országos diákolimpia Mezei Futóverseny döntőjében VI. korosztályos lánycsapatunk első helyezést ért el. A csapat tagjai: Józan Beáta, Preil Vivien, Samai Zsuzsanna és Kókai Kata.
VI. korosztályos fiú csapatunk V. helyen végzett. A csapattagok: Egei Patrik, Papp Tamás, Radványi Márk és Radványi Máté. Józan Bea ezenkívül egyéniben is bejutott a döntőbe és III. helyen végzett. Gratulálunk mindannyiuknak!

kép

Olimpiai iskolák focitornája

Találatok: 1285

Olimpiai iskolák 3-4. osztályos tanulói számára rendezett a pesterzsébeti Hajós Alfréd Általános Iskola március 18-án teremlabdarúgó tornát, melyen iskolánk diákjai is részt vettek Leitner József vezetésével. A csapatunk 5. helyen végzett. Gratulálunk nekik!