Kategória: Sporteredmények 2014-2015 Száraz Tamás

Iskolánk jelenlegi és volt tanulói a nyár folyamán Európa és Világbajnokságokon vettek részt, ahol kimagasló ereményel szerepeltek.

Találatok: 3039
Iskolánk két tanulója, Pusztai Petra 10.b / kosárlabda/ és Gyurinovics Fanni 7.a / úszás/ vesz részt  az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon Tbilisziben.

Ifjúsági Evezős Európa Bajnokság - Racice

Találatok: 2744

A két napos versenyen 31 ország 481 ifjúsági sportolója állt rajthoz 13 versenyszámban. A magyar válogatott 21 versenyzővel, 8 egységben képviseltette magát a Május 23-24-ig tartó versenyen.

Bővebben...

Kosárlabda Diákolimpia

Találatok: 2645
V. korcsoportos Kosárlabda Diákolimpián Csapatunk II. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Ábrahám Martin, Kara Balázs, Keul Tamás, Kiss Bálint, Lewis Chester, Rudner Gábor, Széphelyi Tamás, Tamási Zoltán, Vígh Marcell
A goldstar csapatba bekerült Rudner Gábor, a csapat legjobb játékosa Lewis Chester lett.
kep

Gratulálunk!!

Grundbirkózás csapatbajnokság

Találatok: 1961

Iskolánk hosszú idő után újra képviseltette magát az Olimpiai Iskolák közötti Grundbirkózó csapatbajnokságon. Az első mérkőzésen a későbbi bajnoktól elszenvedett vereséget követően a bronzmérkőzésen szoros csatában, 14-13 pontarányban legyőzte riválisát, ezzel megszerezve a III. helyet az I-II. korcsoportos fiú csapatunk.

Bővebben...

Diákolimipai eredmények

Találatok: 1466

II. korcsoportos lány 4*50m gyors váltóban Diákolimpiát nyertek iskolánk tanulói:

Gyurinovics Lili 3.a

Erdélyi Kira

Hnatyszyn Kinga

Tankó Beatris 4.a

Diákolimpiai bajnok Gyurinovics Fanni 7.a osztályos tanulónk 100m gyors és 100m mell úszásban!

gyurinovics fanni

Gratulálunk!

Bányai Zsombor tanulónk II. helyezett lett a maribori junior Európa Bajnokságon

Találatok: 1442

Bányai Zsombor 12.B osztályos tanulónk II. helyezett lett a maribori junior Európa Bajnokságon.