Péntek, 07 20th

Last updateSze, 18 Júl. 2018 8am

Előadás az ELTE-n

Somody Beáta kolléganőnk előadást tartott az ELTE Zenei tanszékén, pedagógus tanár továbbképzés keretében "Vizuális Szimbiózis Program - Komplex művészeti nevelés lehetőségei tanórán és azon kívüli foglalkozások keretében" címmel.

Gratulálunk az előadáshoz!

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Eredmények Elismeréseink 2017-2018 Előadás az ELTE-n