Péntek, 07 20th

Last updateSze, 18 Júl. 2018 8am

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Sulivívó találkozó

Tanulóink A III. Országos Sulivívó Találkozón kiemelkedő teljesítményt nyújtottak (85% feletti pontszámot értek el) és ezért díjazásban
részesültek:

Lengyel Ferenc 3.b
Varga-Kiss Ruben 2.a
Krahl Krisztián 4.b

Gratulálunk!

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Sporteredmények 2017-2018 Sulivívó találkozó