Péntek, 07 20th

Last updateSze, 18 Júl. 2018 8am

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Úszás Diákolimpia országos döntő

DOGyurinovicsLili

2018. március 23-25 között rendezték Hódmezővásárhelyen rendezték az Úszás Diákolimpia országos döntőjét. A verseny végén a legjobbak elnyerték a „Magyarország diákolimpiai bajnoka” címet. Iskolánk tanulója, Gyurinovics Lili (6.c) a II. korcsoportban 100m-es gyorsúszásban győzött. 

Gratulálunk neki!

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Sporteredmények 2017-2018 Úszás Diákolimpia országos döntő