Hétfő, 04 23rd

Last updateSzo, 21 Ápr. 2018 8am

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Gimnáziumi sportfelvételi felmérés eredménye - tájékoztató

Tisztelt Szülők! Kedves Felvételizők!

Az alábbi link alatt láthatják azon tanulók oktatási azonosítóját, akik a gimnáziumi sportfelvételi felmérésen nem jelentek meg, vagy pedig nem feleltek meg. Az ő jelentkezésüket a sporttagozatra nem tudjuk elfogadni. 

fizikai képesség mérésen nem feleltek meg

Akik azonosítójukat nem találják a felsorolásban és részt vettek a felmérésen, azok megfeleltek a sporttagozatra való jelenkezés ezen feltételének. 

Az ideiglenes felvételi rangsort honlapunkon tekinthetik majd meg legkésőbb március 14-én. 

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Hirek Gimnáziumi sportfelvételi felmérés eredménye - tájékoztató