Péntek, 07 20th

Last updateSze, 18 Júl. 2018 8am

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Versről versre: Hazafias költészet a magyar irodalomban

hazafiaskolteszet

Budapest Főváros XVIII. kerületi Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata Kárpát-medencei szintű szavalóversenyt hirdetett a XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium szervezésében. A verseny témája: Hazafias költészet a magyar irodalomban. Nevezni 5-13. évfolyamos diákoknak lehetett egy szabadon választott verssel a megadott témában.

Iskolánkat Vecsei Dorka 9. Ny osztályos tanuló képviselte, aki Márai Sándor: Mennyből az angyal című versét mondta el.

Gratulálunk a színvonalas és érzékletes előadásmódhoz!

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Tanulmányi eredmények 2017-2018 Versről versre: Hazafias költészet a magyar irodalomban