Szerda, 10 18th

Last updateH, 09 Okt. 2017 9pm

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Kerületi Kaptató 2017

Iskolánk idén is részt vett a már hagyománnyá vált kerületi futóversenyen a Kerületi kaptatón. A versenyre október 8-án, vasárnap került sor a Millenáris park körüli utcákban kijelölt útvonalakon. Tanulóink eredményesen szerepltek. Gratulálunk nekik!

eredmények

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Hirek Kerületi Kaptató 2017