Szerda, 09 26th

Last updateK, 25 Szept. 2018 8am

IMG 5740 

Az idén is részt vettünk a már hagyománnyá vált kerületi futóversenyen a Kerületi kaptatón. A mai napon az iskolák eredményeit hivatalosan is kihirdették. A részvételi arányt tekintve iskolánk a III. helyen végzett. Az eredményeket tekintve pedig a gimnáziumok között az I. helyen. Köszönjük szépen a diákoknak és a tanároknak a részvételt valamint a szülők támogatását!

eredmények

cikk - Budai Polgár 7. oldal

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Sporteredmények 2017-2018 Kerületi Kaptató 2017