Péntek, 06 22nd

Last updateH, 18 Jún. 2018 8pm

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Tehetségkutató verseny

tehetsegek

Ebben a tanévben is megrendeztük a 9. évfolyam tehetségkutató versenyét „Kedvenc versem, kedvenc prózám” témában. A 9. Ny és a 9. B osztály legtehetségesebb tanulói mérték össze tudásukat szeptember 21-én iskolánkban. A diákok színvonalas produkciókkal érkeztek. 

A zsűri tagjai az alábbi sorrendet állították fel:

1. Vecsei Dorka (9.Ny)

2. Krachler Réka (9.B)

3. Szabó Csilla (9.B)  és Hnatyszyn Vanda (9.Ny)

Különdíjasaink: Kovács Réka (9.B) és Dóka Aliza (9.Ny)

Gratulálunk nekik!

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Tanulmányi eredmények 2017-2018 Tehetségkutató verseny