Péntek, 06 22nd

Last updateH, 18 Jún. 2018 8pm

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

17. ARC kiállítás

arc

Az idei évben is ellátogattak iskolánk diákjai az ARC kiállításra.  A 8.a, 9.A, 10.A és 10.B és 11.B osztály tanulói vizuális kultúra valamint mozgóképkultúra és médiaismeret óra keretében tekintették meg a közérzeti multiplakát kiállítást az Ötvenhatosok terén.

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Programok 2017-2018 17. ARC kiállítás