Szerda, 09 26th

Last updateK, 25 Szept. 2018 8am

IMG 0327

Iskolánk diákönkormányzata pályázati forrásból csapatépítő programon vett részt csütörtökön. A diákönkormányzati képviselők lézerharcot szavaztak meg év eleji csapatépítésre. A gimnazista és felsős képviselők egy DÖK gyűlést követően Kullmann-né Juhász Edit tanárnő vezetésével indultak a két órás programra, ahol felhőtlen szórakozásban vehettek részt. 

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Diákönkormányzati programok DÖK Közösségépítő program