Szerda, 12 13th

Last updateK, 12 Dec 2017 8am

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Szeptemberi sporteredmények

Sportoló diákjaink szeptemberben sem pihennek. Többen is rangos versenyen vettek illetve vesznek részt. Az eddig eredményeiket az alábbi link alatt olvashatják. Gratulálunk nekik és büszkék vagyunk rájuk!

szeptemberi eredmények

labdarúgó diákolimpia II. korcsoport

labdarúgó diákolimpia III. korcsoport

mezei futóverseny

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Sporteredmények 2017-2018 Szeptemberi sporteredmények