Péntek, 06 22nd

Last updateH, 18 Jún. 2018 8pm

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

New Age Forty - filmes pályázat

IMG 2529

A Hilton Budapest szálloda fennállásának 40. évfordulójára iskolánk számára meghirdetett kisfilmkészítő versenyét a 12.B osztályos Hussy Bettina nyerte. Büszkék vagyunk rá!

A pályaművet a szálloda egy az évforduló alkalmából rendezett nagyszabású bál keretében mutatta be melyen a film nagy sikert aratott és alkotója értékes nyereményben részesült. Köszönjük a nagylelkű támogatást!

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Hirek New Age Forty - filmes pályázat