Kedd, 02 20th

Last updateK, 06 Febr. 2018 3pm

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Nyári sporteredményeink 2017

 IMG 5537

Diákjaink a nyár folyamán folyamatosan világversenyeken vesznek részt. A következő eredményekről sikerült eddig tudomást szereznünk. Mindannyiukra nagyon büszkék vagyunk.

eredmények

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Sporteredmények 2016-2017 Nyári sporteredményeink 2017