Vasárnap, 04 22nd

Last updateSzo, 21 Ápr. 2018 8am

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Magyarország jó tanulója – jó sportolója

A Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2016 pályázat értékelése lezárult, Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere jóváhagyta a díjazottak listáját.

Iskolánk két tanulója

Kaya Deniz Rómeó (7.a) és Leitner Lilla Zsuzsanna (10. A)

megkapta a „Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2016” címet.

Gratulálunk és további sikereket kívánunk!

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Elismeréseink 2016-2017 Magyarország jó tanulója – jó sportolója