Szombat, 07 22nd

Last updateCs, 13 Júl. 2017 4pm

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Elektronikus napló szülői belépés változás

Kedves Szülők!

Az elektronikus naplót folyamatosan frissítik így most az egyik újítás, hogy megszűnt a külön szülői bejelentkező modul.
A szülők mostantól a napló főoldalának bejelentkező részét tudják használni ami eddig kizárólag a diákok bejelentkezésére szolgált.
Sajnos néha előfordul, hogy a szülői jelszó beírásakkor a napló hibás jelszó üzenetet küld. Ilyenkor megjelenik középen a jelszó alatt egy legördülőmenü, amiből ki lehet választani, hogy szülői bejelentkezés. Ezután már a napló el fogja fogadni a szülői jelszót is.

Száraz Tamás
rendszergazda 

Csik Ferenc

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Hirek Elektronikus napló szülői belépés változás