Péntek, 06 22nd

Last updateH, 18 Jún. 2018 8pm

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

Megszépül a sportudvar fala

A 140. ünnepi tanévünk egyik kezdeményezése volt, hogy az iskola sportudvarának kőfala megszépüljön és a gyerekek fantáziájából táplálkozó festményekkel gazdagodjon. A tanév elején pályázatot hirdettünk " A legjobb iskolai programom" címmel, melyre minden osztályból érkeztek pályaművek. A zsűri kiválasztotta a legszebb rajzokat, festményeket, amelyek épp a napokban kelnek életre az alkotók és segítőik ecsetvonásai nyomán. Igazi kis freskók, csodás színes faliképek születésének lehetünk szemtanúi! A teljes "tárlatot" júniusban, az ünnepi tanév lezárására érkező vendégeink is megcsodálhatják majd.

k1

k2

Iskolánkról

Iskolánk a Csik Ferenc Általános és Gimnázium a második kerület szívében várja azokat az általános iskolai tanulókat, akik német nyelvet szeretnének tanulni vagy érdeklődnek a sport iránt. Gimnáziumunk azokat a fiatalokat várja, akik érdeklődnek a sport vagy a média világa iránt. Élsportoló tanulóink számára egyéni érkezési idővel igyekszünk megkönnyíteni a tanulás és a sport összehangolását, míg médiás tanulóinkat emelt számú média és média gyakorlat órákkal várjuk.

Ön itt van: Home Hirek Megszépül a sportudvar fala